Nowe sprężarki do ciężarówek MPT Trucks & Buses

 głowice sprężarek Moto-Press
 

MOTO-PRESS” jest wprowadził na rynek własne sprężarki powietrza do samochodów ciężarowych i autobusów pod marką MPT Truck & Buses. Nasze produkty powstały na bazie doświadczenia firmy w realizacji usług takich jak regeneracja sprężarek Knorr, Mercedes, Wabco. Naprawa sprężarek samochodowych jest specjalnością „MOTO-PRESS” od początku istnienia firmy.

„MOTO-PRESS” – właściciel marki MPT Truck & Buses

Właścicielem marki Moto-Press Trucks & Buses jest firma Z.P.U.H. „MOTO-PRESS” Krzysztof Hońdo. W gamie produktów marki Moto-Press Trucks & Buses znajdują się obecnie nowe sprężarki do samochodów ciężarowych oraz głowice sprężarek. Nadzór nad całym procesem produkcji, kontrolą jakości oraz ostatecznym odbiorem technicznym sprawuje firma „MOTO-PRESS”.

MPT Truck & Buses na rynku krajowym i europejskim

Moto-Press Trucks & Buses, w skrócie MPT, gwarantuje najwyższą jakość produktów oraz permanentne wsparcie techniczne. Dynamicznie rozwijamy sieć sprzedaży na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych. Do produkcji używamy wyselekcjonowanych materiałów dostarczanych przez renomowanych dostawców. Naszą ofertę wyróżniają:


• atrakcyjne warunki handlowe,
• estetyczne wykonanie,
• 18-miesięczna gwarancja producenta,
• wsparcie techniczne na które możesz liczyć.


Gwarantujemy dostępność kompletnych podzespołów i części zamiennych w magazynie firmy. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem wyrobów MPT. Zmień sprężarki na lepsze – Moto-Press Trucks & Buses.

zadzwoń
do nas!