Nowe sprężarki do ciężarówek MOTO-PRESS Trucks & Buses

 głowice sprężarek Moto-Press
 

MOTO-PRESS jest wprowadził na rynek własne sprężarki powietrza do samochodów ciężarowych i autobusów pod marką MOTO-PRESS Truck & Buses. Nasze produkty powstały na bazie doświadczenia firmy w realizacji usług takich jak regeneracja sprężarek Knorr, Mercedes, Wabco. Naprawa sprężarek samochodowych jest specjalnością MOTO-PRESS od początku istnienia firmy.

„MOTO-PRESS” – właściciel marki MOTO-PRESS Truck & Buses

Właścicielem marki Moto-Press Trucks & Buses jest firma  MOTO-PRESS Sp. z o.o. W gamie produktów marki Moto-Press Trucks & Buses znajdują się obecnie nowe sprężarki do samochodów ciężarowych oraz głowice sprężarek. Nadzór nad całym procesem produkcji, kontrolą jakości oraz ostatecznym odbiorem technicznym sprawuje firma  MOTO-PRESS.

MOTO-PRESS Truck & Buses na rynku krajowym i europejskim

Moto-Press Trucks & Buses gwarantuje najwyższą jakość produktów oraz permanentne wsparcie techniczne. Dynamicznie rozwijamy sieć sprzedaży na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych. Do produkcji używamy wyselekcjonowanych materiałów dostarczanych przez renomowanych dostawców. Naszą ofertę wyróżniają:


• atrakcyjne warunki handlowe,
• estetyczne wykonanie,
• 18-miesięczna gwarancja producenta,
• wsparcie techniczne na które możesz liczyć.


Gwarantujemy dostępność kompletnych podzespołów i części zamiennych w magazynie firmy. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem wyrobów.
Zmień sprężarki na lepsze – Moto-Press Trucks & Buses.

zadzwoń
do nas!