Produkcja

Producent uszczelek do turbosprężarek – „MOTO-PRESS”


Jako uznany producent uszczelek do turbosprężarek wykorzystujemy jedynie atestowane materiały, które pochodzą od renomowanych dostawców krajowych oraz zagranicznych i gwarantują wysoką jakość produktu końcowego.

Zestawy naprawcze do sprężarek samochodowych

„MOTO-PRESS” od ponad 20 lat produkuje zestawy naprawcze do sprężarek samochodowych składające się z:

• uszczelek,
• uszczelnień,
• zaworów,
• panewek.

Zawory do sprężarek samochodowych produkujemy ze specjalnej stali zaworowej dostarczanej do naszego zakładu przez szwedzką firmę Sandvik – lidera produkcji wysokojakościowych wyrobów hutniczych i narzędzi. Naprawa sprężarek powietrza przy użyciu komponentów od MOTO-PRESS to podstawa sukcesu.Zestawy montażowe do turbosprężarek

Kilkunastoletnia praktyka „MOTO-PRESS” w usługach takich jak naprawa turbosprężarek samochodowych, przyczyniła się do wypuszczenia na rynek kompletnych zestawów montażowych do turbosprężarek, pasujących do większości popularnych na europejskim rynku modeli.

Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją i ofertą handlowa na nasze:
zestawy montażowe do turbosprężarek,
zestawy naprawcze do sprężarek samochodowych.

Producent uszczelek do turbosprężarek – na zamówienie

„MOTO-PRESS” jako niezależny, renomowany producent uszczelek do turbosprężarek realizuje także zamówienia indywidualne. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem technicznym w celu określenia oczekiwanych parametrów wyrobu końcowego. Projekt możemy opracować na podstawie wytycznych dostarczonych przez klienta. Możliwa jest także produkcja uszczelek na podstawie wzoru.


Produkcja zaworów

Ofertę zestawów naprawczych systematycznie powiększamy o nowe wyroby — sukcesywnie umieszczane w dziale Oferta Handlowa.                                         
Obecnie posiadamy największy w kraju asortyment zestawów naprawczych oraz zaworów do samochodowych sprężarek powietrza. Jest on dostępnych w ciągłej sprzedaży, bezpośrednio z naszego magazynu.

 

WAŻNE! Uszczelki produkujemy również na indywidualne zamówienia na podstawie dostarczonych rysunków lub wzorów.
 

zadzwoń
do nas!