Przedstawiciel Vaden

„MOTO-PRESS” – przedstawiciel Vaden w Polsce

Vaden Original

Firma YPS Global Otomotiv - właściciel marki VADEN ORIGINAL - zajmuje się wytwarzaniem produktów i półproduktów dla przemysłu motoryzacyjnego. Marka VADEN ORIGINAL jest znana na rynkach wielu krajów, zdobywa kolejne oraz nieustannie poszerza asortyment produkowanych wyrobów. Siedziba i nowoczesny zakład produkcyjny znajdują się w miejscowości Konya w Turcji.

Firma posiada własną linię produkcyjną, a zakres działalności jest bardzo szeroki i obejmuje projektowanie, dział badawczo-rozwojowy, formowanie z blachy i metalu, formowanie wtryskowe wyrobów z aluminium i  tworzyw sztucznych,  produkcję wyrobów techniką odlewania ciśnieniowego, wytłaczanie, obróbkę mechaniczną przy użyciu zaawansowanych technologii.
 

Vaden – certyfikowana produkcja dla motoryzacji

Firma prowadzi działalność  zgodnie z ogólnie uznanymi w przemyśle samochodowym normami systemu zarządzania jakością ISO/TS 16949:2009 oraz posiada certyfikaty kontroli jakości TS EN ISO 9001:2008.

Wyroby VADEN ORIGINAL charakteryzują się wysokim standardem jakości, zdobywają coraz większy udział w rynku. Cechuje je wysoka jakość, niezawodność, trwałość oraz innowacyjność. Firma zawsze odpowiada na potrzeby i wymagania swoich klientów na całym świecie. Prowadzi szeroką działalność na niezależnym rynku części samochodowych.

Firma MOTO-PRESS jest przedstawicielem marki VADEN ORIGINAL.

Vaden Original

Vaden Original

Produkty Vaden w ofercie „MOTO-PRESS”

W naszej ofercie można znaleźć wszystkie niezbędne części do napraw sprężarek, nowe sprężarki, a także inne części do samochodów ciężarowych produkowane pod marką VADEN ORIGINAL.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów VADEN ORIGINAL w katalogach producenta.
Nasz dział sprzedaży produktów VADEN chętnie odpowie na wszystkie Państwa zapytania.

Zapraszamy do współpracy hurtownie, sklepy i warsztaty z branży motoryzacyjnej. Partnerzy mogą skorzystać także z usług „MOTO-PRESS”, takich jak:

Vaden Original
Sprężarki układów hamulcowych
                                                                         
Vaden Original
Części zamienne do napraw sprężarek
 
Vaden Original
Głowice sprężarek
Vaden Original
Uszczelki
Vaden Original
Części silnika
zadzwoń
do nas!