Usługi

Naprawa sprężarek powietrza i turbosprężarek.
Czyszczenie filtrów cząstek stałych DPF, FAP oraz katalizatorów.

Usługi serwisowe na rynku motoryzacyjnym są podstawą naszej oferty. Od ponad 30 lat pogłębiamy praktyczną wiedzę na temat sprężarek powietrza do układów hamulcowych samochodów ciężarowych i autobusów. Dlatego naszym Klientom oferujemy profesjonalne usługi, takie jak:


naprawa turbosprężarek samochodowych – poprzedzona rzetelną i kompleksową diagnostyką; prace serwisowe w tym zakresie wykonujemy nieprzerwanie od 1990 roku;
czyszczenie filtrów cząstek stałych DPF, FAP oraz katalizatorów – innowacyjna technologia czyszczenia wodnego filtrów cząstek stałych. Bez wypalania, bez wycinania. Ekologicznie.
naprawa sprężarek powietrza do układów hamulcowych – pracujemy wyłącznie w oparciu o wysokiej jakości części zamienne i korzystamy z zaawansowanych narzędzi pomiarowych;
obróbka wibrościerna, tzw. trowalizacja – to profesjonalne gradowanie, czyli wygładzanie krawędzi i polerowanie w luźnym ścierniwie.


Zakres naszej działalności obejmuje również m.in. produkcję wysokiej jakości zestawów naprawczych do sprężarek samochodowych oraz dystrybucję części zamiennych do kompresorów układów hamulcowych.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy „MOTO-PRESS” oraz do kontaktu z naszymi doradcami w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Naprawa sprężarek do układów hamulcowych

Naprawa turbosprężarek samochodowych

Obróka wibrościerna (trowalizacja)

 

zadzwoń
do nas!